Za nami pierwszy Piknik bezpieczeństwa ruchu drogowego „Obywatel na drodze”. Fantastyczni ludzie, fantastyczna pogoda i wspaniała atmosfera. I cudowne dzieci, które wniosły wiele radości swoimi pomysłami i aktywnością. Dziękujemy za Waszą obecność i udział w spotkaniu!
Przedstawiamy skróconą fotorelację z zajęć edukacyjnych poprawiających bezpieczeństwo ruchu drogowego zwłaszcza wśród dzieci. 🚸🚴🛴🚲
Dziękujemy także naszym Partnerom za wsparcie i zaangażowanie, a w szczególności:
👉 Word Rzeszòw, który nieodpłatnie wypożyczył nam miasteczko ruchu drogowego i rowerowy tor przeszkód
👉 Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli wraz z klasą policyjną z Zespół Szkół nr 1 w Stalowej Woli 👮‍♀️👮
👉 Centrum Rozwoju Ratownictwa Puls w Rzeszowie
👉 Firma ochroniarska P.W. Karabela
👉 Zajazd Sezam, który serwował pyszności zarówno dla dzieci jak i dorosłych
👉 Zespół Taneczny “Perełki” Spółdzielczy Dom Kultury
Nie zapomnijcie zostawić 👍 i obserwujcie nas w kolejnych dniach! Niebawem kolejne foto i video!