❗️❗️❗️Uwaga❗️❗️❗️
Wraz z nowym rokiem szkolnym startujemy z super promocjami 🥳 Co oferujemy❓
2️⃣0️⃣0️⃣ zł zniżki dla uczniów❗️
1️⃣0️⃣0️⃣ zł to cena badań lekarskich dla naszych kursantów❗️
Nie czekaj! Przyjdź do naszego biura przy ul. Okulickiego 64 i już dziś zapisz się na kurs! Promocja trwa od 11.09.2021 r. do 27.09.2021 r.
Dlaczego należy wybrać Motos?
➡️ Jesteśmy nowoczesną firmą z tradycjami. Od 1989 roku przeszkoliliśmy ponad 50 000 osób!
➡️ Jako pierwsi w regionie otrzymaliśmy tytuł “Super OSK” poświadczający najwyższą jakość szkoleń!
➡️ Jesteśmy laureatami plebiscytu Orły Nauki Jazdy! Zajęliśmy
1 miejsce 🥇 w Stalowej Woli w roku 2018, 2019, 2020 – to wybór naszych klientów!
➡️ Zajęcia szkoleniowe oparte są na profesjonalnym systemie SPS i dostosowane do nowych egzaminów. Ucząc się u nas masz największą szansę zdania egzaminu teoretycznego!
➡️ Posiadamy profesjonalną kadrę instruktorów, którzy są zaangażowani w swoją misję – masz możliwość wyboru instruktora!
➡️ Zajęcia teoretyczne to 30 godzin lekcyjnych, które realizowane są podczas 8 popołudniowych spotkań!
➡️ Jazdy to pełne 30 godzin zegarowych!
➡️ Kurs zakończony jest egzaminem wewnętrznym teoretycznym i praktycznym – jesteś pewien swoich umiejętności!
➡️ Oferujemy w cenie kursu pomoce dydaktyczne oraz dostęp do oficjalnej bazy pytań egzaminacyjnych także w aplikacji na telefon!
➡️ Posiadamy bogato wyposażone, bezpieczne samochody szkoleniowe TOYOTA Yaris oraz samochody z fabrycznymi – profesjonalnymi kamerami cofania, na których można zdawać egzamin państwowy w WORD Tarnobrzeg!
➡️ Na życzenie kursanta w cenie kursu podstawiamy samochód na egzamin państwowy w WORD Tarnobrzeg!
Zapisz się już dziś! 🚗🚗🚗
👩‍💻 osobiście w biurze: ul. Okulickiego 64