W dniu wczorajszym odwiedziliśmy ZS Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli. Naenergetyzowaliście nas Mega emocjami! 😃Dziękujemy Wam za tak duże zaangażowanie i udział podczas spotkania. 7 klas w tak krótkim czasie to było wyzwanie.
Zmiany w przepisach przedstawił Łukasz, jeden z naszych instruktorów. Rozmawialiśmy również o krajowej akcji bezpieczeństwa na drodze #niebądźdzbanemdrogowym.
Konkurs z #alkogoogle, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem z pewnością uświadomił Was jak wygląda poruszanie się pojazdem w ruchu 😎
#newpeugeot208 to najbardziej nowoczesny pojazd elektryczny w naszej flocie z którym mogliście zapoznać się z bliska 😃 (TAK, będziecie mogli go wypróbować w naszej szkole w PRAKTYCE).
Raz jeszcze Dziękujemy Wam za Mega atmosferę! Jesteście SUPER!
Obserwujcie nasz fanpage wkrótce pojawi się #KONKURS z MEGA nagrodami 😃
Serdeczne podziękowania dla dyrekcji i nauczycieli. Zapraszamy na jazdy testowe naszym ELEKTRYKiem 🙂