Nasza akcja 🚨 #motosdlabezpieczeństwa 🚨cieszy się ogromną popularnością 😊

Dziękujemy Wam za zaproszenia do Waszych Szkół 😁😁😁
10 listopada we współpracy z Komendą Powiatową Policji 👮👮‍♀️, a także z Centrum Rozwoju Ratownictwa PULS z Rzeszowa 👩‍⚕️ gościliśmy w Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli.
Nasze spotkanie z klasami 3 i 4 dotyczyło prawidłowej postawy wobec zagrożeń spotykanych na drodze. W dużej mierze poświęciliśmy czas na pomoc poszkodowanemu – #resuscytacja, którą przedstawiła Madzia Krzysztofik, ratownik medyczny z Centrum Rozwoju Ratownictwa PULS z Rzeszowa.

Podopieczni Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli wykazali się dużą wiedzą oraz zaangażowaniem na 💯. Rodzice i nauczyciele możecie być Dumni ze swoich pociech!💪
Poniżej zamieszczamy krótką fotorelacje

Serdeczne podziękowania składamy dla dyrekcji i nauczycieli, a w szczególności dla Pani Pedagog Urszula Tryka.
————————
Odwiedzamy nasze #StalowowolskieSzkoły promując bezpieczeństwo w ruchu drogowym pod hasłem #motosdlabezpieczeństwa (https://www.facebook.com/motosstalowawola/videos/2942873139257662).

Chcesz abyśmy zagościli również w Twojej szkole? Napisz do nas