🚘🚘 #motosdlabezpieczeństwa 🚘🚘

W odpowiedzi na zaproszenie, 17.11.2021 gościliśmy w Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Energetyków w Stalowej Woli 😁😁😁

#pierwszapomoc i #resuscytacja to główne zagadnienia, którym poświęcona była większość naszego spotkania.
Przedstawiciele Komenda Powiatowa Policji 👮👮‍♀️ oraz ratownik medyczny 👩‍⚕️ Madzia Krzysztofik z Centrum Rozwoju Ratownictwa PULS z Rzeszowa pokazali właściwe postawy wobec poszkodowanych na drodze angażując uczniów w zajęcia praktyczne.

Serdeczne podziękowania składamy dla dyrekcji i nauczycieli, którzy aktywnie włączyli się w nasze spotkanie:
Pedagog @Renata Sitarz
Wychowawcy: @Daniel Makar, @Urszula Ludyjan, @Edyta Zakrzewska
Nauczyciele:@Anna Pawelec, @Monika Kolańska.
Pani Dyrektor @Dorota Kornek
Poniżej zamieszczamy krótką fotorelacje

————————
Odwiedzamy nasze #StalowowolskieSzkoły promując bezpieczeństwo w ruchu drogowym pod hasłem #motosdlabezpieczeństwa (https://www.facebook.com/motosstalowawola/videos/2942873139257662).

Chcesz abyśmy zagościli również w Twojej szkole? Napisz do nas