Dofinansowane szkolenia na PRAWO JAZDY kat. B, BE, C, CE, D, dla FIRM i ich pracowników – mikro, małych i średnich, także jednoosobowych z subregionu tarnobrzeskiego (m.in. Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Nisko)
🎬nabór do projektu ogłosił operator projektu „Nowoczesne kompetencje w subregionie tarnobrzeskim” ARR MARR S.A. w Mielcu.
🎬Nabór będzie trwał od 25.09.2024r. od godz. 8:00
do 10.10.2024r. do godz. 9.00
Link do ogłoszenia o naborze ze szczegółami i procedurą rekrutacji:
🚗🚌🚛 Możliwość dofinansowania szkoleń na prawo jazdy kat. B, BE, C, CE, D, i kursów kwalifikacji wstępnej na przewóz osób i rzeczy (kod 95).
👇Jaka firma może starać się o dofinansowanie dla właściciela i pracowników:
🎪siedziba lub oddział w powiatach: tarnobrzeski, stalowowolski, mielecki, niżański i kolbuszowski, m. Tarnobrzeg
🎪mikro, mała lub średnia
Szkolenia rozpoczynać się mogą najwcześniej w styczniu 2025 r.
Nasza oferta szkoleń w BUR (Bazie Usług Rozwojowych) – link w komentarzu poniżej
Potrzebujesz szkolenia dla swojej firmy, a nie ma go w naszej ofercie w BUR – Skontaktuj się z nami, przygotujemy usługę szkoleniową specjalnie dla Twojej firmy 👌
Działamy od 35 lat, mamy doświadczonych instruktorów i jesteśmy najczęściej wybieraną szkołą w Regionie. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy serdecznie.
Do zobaczenia. 🍀🍁
Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTOS