Z OKAZJI 28 LAT MOTOSU NOWE OTWARCIE JAKOŚCI SZKOLENIA I USŁUGI:

Dlaczego warto wybrać MOTOS:

• doskonała lokalizacja sali wykładowej i biura - centrum Stalowej Woli, przy Hali Targowej
  • w pełni wyposażona, skomputeryzowana, nowoczesna sala wykładowa
  • NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY SZKOLENIOWE
  • załatwiamy za Ciebie wszelkie formalności – zapisujemy na egzamin
  • rozpoczęcie jazd od razu po zakończeniu teorii
  • prowadzimy wykłady multimedialne
  • indywidualne podejście do Kursanta
  • dopasowujemy godziny jazd do Twoich codziennych zajęć
  • szkolimy od 28 lat – wiemy jak to robić, jesteśmy najbardziej doświadczoną firmą w Regionie – przeszkoliliśmy już ponad 40 tysięcy osób
  • RZETELNE PRZYGOTOWANIE DO BEZPIECZNEJ JAZDY

Dodatkowo - badania lekarskie dla kategorii B organizujemy na miejscu w Ośrodku, cena tylko 150 zł, pozostałe 50 zł dokładamy my.

W SUPER PROMOCJI NA KATEGORIĘ B - PODSTAWIENIE NASZEGO POJAZDU NA EGZAMIN - GRATIS;

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ ZDAWALNOŚCI;

JAZDA W TARNOBRZEGU Z DOŚWIADCZONYMI INSTRUKTORAMI PO TRASACH EGZAMINACYJNYCH.

Dziękujemy i zapraszamy na nasze kursy i szkolenia!

DO ZOBACZENIA!

Z KRONIKI:

25 lat Ośrodka Szkolenia Kierowców MOTOS!

NAJWIĘKSZA WYGRANA NAGRODA:

Skuter ROMET 700 Seria Limitowana

ŚWIĘTOWANIA JUBILEUSZU

31 maja 2014 Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTOS uczestniczył na zaproszenie Pana Pawła Korniaka, Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół PSP nr 11 w Stalowej Woli, w Pikniku Rodzinnym.

Cała Załoga w tym dniu poświęciła swój czas aby być w święcie Szkoły uczestnikami zaangażowanymi w jej życie.

Na tę okazję MOTOS przygotował 3 QUIZY, w których brały udział zarówno dzieci jak i ich rodzice. Prezes WPPU MOTOS Marcin Sęk wręczył każdemu uczestnikowi nagrody.

Jako Sponsor Pikniku MOTOS przekazał dla dzieci ponad 1000 baloników, kilkadziesiąt koszulek oraz wsparcie finansowe.

Atrakcją, która wzbudziła żywe zainteresowanie był jubileuszowy tort MOTOSu ważący 25 kilogramów. Częstowały się nim dzieci oraz goście pikniku. Nikt nie odszedł bez swojego kawałka tortu.

MOTOS, który w tym roku obchodzi swój Jubileusz 25-lecia działalności szkoleniowej tym akcentem wniósł radość wspólnego świętowania, z czego bardzo się cieszymy.

Na placu można było również podziwiać flotę - pojazdy samochodowe do szkolenia na kategorię B, motocykle na kategorie AM, A1, A2, A, a także pojazdy duże, samochody ciężarowe przeznaczone do szkolenia na kategorię C i kierowców zawodowych.

Gratulujemy Wspólnocie Szkoły na ręce Pani Dyrektor Czesławy Krystkowiak pięknych występów uczniów i pomysłu organizacji Pikniku Rodzinnego.

Zapraszamy do obejrzenie zdjęć w naszej GALERII.