ako
its patronat

Numer certyfikatu: DAS10672985/3/Q

MOTOS - pierwszy i jedyny SUPER OSK w Regionie!

Miło nam poinformować, że 10 września 2014 roku, Ośrodek Szkolenia Kierowców (OSK) MOTOS, jako jedyny w Regionie (Stalowa Wola, Nisko, Tarnobrzeg, Janów Lubelski) zdobył państwowe poświadczenie spełnienia "dodatkowych wymogów" gwarantujących najwyższą jakość szkoleń i usług oraz otrzymał status SUPER OSK!

Co to oznacza?

Każdy kto wybiera Szkołę Jazdy MOTOS może być pewien, że wybiera ośrodek o najwyższych standardach w Regionie, co potwierdzają zarówno Kuratorium Oświaty, jak i Starostwo Stalowowolskie, które przeprowadziły kontrolę Firmy. MOTOS w ciągu ostatnich dwóch lat przeszedł szereg kontrol i wszystkie zakończyły się najwyższymi ocenami. Stawiamy na rzetelność, fachowość, uczciwość i najwyższą jakość zarówno usług szkoleniowych, jak i obsługi klienta. Inwestycja w najwyższe standardy opłaciła się i teraz możemy, jako jedyni m.in. w Stalowej Woli, Nisku, Tarnobrzegu i Janowie Lubelskim, pochwalić się statusem "Super OSK" i oferować naszym klientom wszystko co najlepsze.

Dzięki statusowi "Super OSK" MOTOS może:

- prowadzić szkolenia osób w formie nauczania na odległość, czyli przez internet (e-learning - jako jedyni w Regionie możemy prowadzić szkolenie z teorii przez internet);

- prowadzić kursy instruktorów nauki jazdy;

- prowadzić zajęcia dla osób ubiegających się o wydanie karty rowerowej (na mocy porozumienia z dyrektorem szkoły).

Aby otrzymać status SUPER OSK należy (w skrócie):

posiadać odpowiednie, młode pojazdy szkoleniowe, spełniające najwyższe normy jakościowe;

- posiadać odpowiednie warunki lokalowe, w tym w pełni wyposażone biuro i salę wykładową o komfortowych warunkach;

- posiadać odpowiedni i dobrze zabezpieczony plac manewrowy (MOTOS posiada ich aż 3 w samej Stalowej Woli);

- zatrudniać wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną;

- szkolić co najmniej od 5 lat;

- w ofercie posiadać szkolenia na wszystkie kategorie;

- dysponować odpowiednimi pomocami i środkami dydaktycznymi;

- posiadać akredytację kuratora oświaty (MOTOS jako jedyny ośrodek w Stalowej Woli posiada tę akredytację)!