ako
its patronat

Numer certyfikatu: DAS10672985/3/Q

Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTOS powstał w 1989 roku. W 2014 roku otrzymał status "SUPER OSK".

To jeden z pierwszych i najbardziej doświadczonych ośrodków w Polsce. Zatrudnia najwyższej klasy instruktorów, którzy wiedzą jak uczyć DOBRZE jeździć oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę zarządzającą, która dba o najwyższą jakość usług i satysfakcję Kursantów, których ośrodek wyszkolił już ponad 40 tysięcy.

MOTOS to nowoczesna firma z tradycjami. Posiada w pełni skomputeryzowaną salę wykładową, w której Kursanci mogą ćwiczyć testy w identyczny sposób w jaki będą zdawać na egzaminie teoretycznym.

MOTOS jest pod Patronatem Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie. Ośrodek, z siedzibą główną w Stalowej Woli, prowadzi kursy na wszystkie kategorie prawa jazdy i posiada filie w Nisku i Janowie Lubelskim.

Serdecznie ZAPRASZAMY!