ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NASZĄ SZKOŁĄ

Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTOS powstał w marcu 1989 roku. W 2014 roku jako pierwszy w Regionie otrzymał status “SUPER OSK“. To jeden z pierwszych i najbardziej doświadczonych ośrodków w Polsce. Zatrudnia najwyższej klasy instruktorów, którzy wiedzą jak uczyć DOBRZE jeździć oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę zarządzającą, która dba o najwyższą jakość usług i satysfakcję Kursantów. Ośrodek wyszkolił już ponad 40 tysięcy osób.

MOTOS to nowoczesna firma z tradycjami. Posiada klimatyzowaną w pełni skomputeryzowaną salę wykładową, w której Kursanci mogą ćwiczyć testy w identyczny sposób, w jaki zdają na egzaminie teoretycznym. Flota przystosowana jest nie tylko do nauki jazdy, ale także do zdawania egzaminów państwowych. Ośrodek, z siedzibą główną w Stalowej Woli, prowadzi kursy na wszystkie kategorie prawa jazdy i kwalifikacje zawodowe kierowców. Biuro pracuje w dostępnym czasie od 7.00 do 19.00, pozostając w stałym dostępie telefonicznym. Serdecznie ZAPRASZAMY!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MOTOS?

Doskonała lokalizacja sali wykładowej i biura – centrum Stalowej Woli, przy Hali Targowej
Aneks kuchenny do dyspozycji Kursantów
Pomoc we wszelkich formalności – w tym w zapisach na egzamin
Dopasowanie toku zajęć do potrzeb czasowych Kursanta