ako
its patronat

Numer certyfikatu: DAS10672985/3/Q

Istniejemy od 1989 roku. Jesteśmy pierwszym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców w Regionie i jednym z pierwszych w Polsce. Jesteśmy również liderem w Stalowej Woli i okolicach – nasz ośrodek wybiera największa liczba osób i jesteśmy najczęściej rekomendowaną Szkołą Jazdy! Dziękujemy za zaufanie!

Stawiamy na rzetelność, fachowość, uczciwość i najwyższą jakość zarówno usług szkoleniowych, jak i obsługi klienta. Inwestycja w najwyższe standardy opłaciła się i teraz możemy, jako jedyni m.in. w Stalowej Woli, Nisku, Tarnobrzegu i Janowie Lubelskim, pochwalić się statusem "Super OSK" i oferować naszym klientom wszystko co najlepsze.

Jako jedyni w Regionie posiadamy status "SUPER OSK", Akredytację Kuratora Oświaty i NORMĘ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ISO, które są dowodem stosowania w naszym Ośrodku najwyższych standardów oraz najlepszej jakości szkoleń. Każdy kto przychodzi do nas ma zatem pewność, że wyjdzie dobrze wyszkolony.

Dotychczas przeszkoliliśmy ponad 40 000 Kursantów – można by zatem powiedzieć, że co druga osoba w Stalowej Woli przeszkolona została w MOTOSie. Wyszkoliliśmy także kilkudziesięciu Instruktorów, którzy dzięki doświadczeniu zdobytemu w naszej firmie, założyli własne ośrodki szkolenia kierowców w Stalowej Woli, Nisku i okolicach.

Jesteśmy nowoczesną firmą z wieloletnimi tradycjami oraz lokalnymi korzeniami. Naszym priorytetem jest satysfakcja Kursantów. Uczymy jak uspokoić stres i emocje tak, aby każdy Kursant czuł się pewnie i spokojnie podczas egzaminu.

Uczymy DOBRZE jeździć!

ZAPRASZAM do MOTOSu!