Kurs Prawa Jazdy Kategorii C:

MOTOS obok szkoleń na wszystkie kategorie prawa jazdy prowadzi szkolenia na kwalifikacje zawodowe na przewóz osób i przewóz rzeczy.

Jako jedyni w Regionie posiadamy samochód ciężarowy wyposażony w systemy zabezpieczające - ABS, ASR, ESP, spełniający tym samym wszelkie wymogi do praktycznego szkolenia kierowców zawodowych.

Wszystkie zajęcia z kwalifikacji odbywają się na miejscu w Ośrodku MOTOS-u w Stalowej Woli - zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna. Część teoretyczna odbywa się na sali wykładowej, zaś część praktyczna w ruchu miejskim oraz na mobilnym 6-stopniowym symulatorze, który podstawiany jest również na plac naszego Ośrodka. Taka organizacja i wyposażenie pozwala cały kurs realizować na miejscu, bez wyjeżdżania do innych miejscowości. Zapraszamy chętnych kandydatów na stanowiska kierowców - proponujemy bardzo korzystne warunki finansowe uzgadniane indywidualnie. Egzamin państwowy również odbywa się w Ośrodku na miejscu.

Na fotografiach w zakładce "O nas - Galeria" prezentujemy pojazdy, które, jako jedyni w Regionie, oferujemy z pełnym profesjonalnym wyposażeniem do szkoleń kierowców zawodowych, a co ważne - wszystko odbywa się na miejscu.

Obecnie z okazji 28-lecia MOTOS-u oferujemy ceny rabatowe.

Prawo jazdy kategorii C uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu, a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym.

Kurs składa się z 20 godzin teorii oraz 30 godzin jazdy.

W naszej szkole zajęcia teoretyczne są prowadzone w systemie wieczorowym (dni powszednie od godziny 16:00) lub weekendowym (sobota i niedziela - okresowo).

Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne kończą się egzaminem wewnętrznym – jak podczas egzaminu w WORDzie.

Jazdy umawiane są indywidualnie w godzinach pracy Instruktorów tj. 7:00-22:00 w ciągu całego tygodnia.

Nauka jazdy odbywa się w Stalowej Woli oraz w dużej mierze w Tarnobrzegu, na trasach, gdzie przeprowadzany jest egzamin.

ZAPRASZAMY – sprawdź TERMIN najbliższego kursu i aktualne PROMOCJE!

W cenie kursu:

  • zajęcia teoretyczne i praktyczne, w tym egzamin wewnętrzny
  • dostarczenie potrzebnych dokumentów do Starostwa, WORDu w Tarnobrzegu i umówienie terminu egzaminu – WSZYSTKO ZAŁATWIMY ZA CIEBIE!

 W cenie kursu pomagamy w przygotowaniu dokumentów do złożenia w PWPW na Kartę Kierowcy.